FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att ditt besök på vår webbplats ska fungera smidigt, från att komma ihåg dina preferenser till att visa rätt fågelholk.
Varukorg
Paketet består av foderautomaten Adventurer 40 samt passande skyddsbur. Passar för montering på Vivaras kombistång, med hjälp av Vivaras förbindelsedel för kombistång.
| Artikelnummer | 945480120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 316 mm |
| Höjd | 478 mm |
| Längd | 298 mm |
| Vikt | 1.843 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Bofink, Grönfink, Pilfink, Svartmes, Tofsmes, Steglits, Grönsiska, Stare, Stjärtmes, Nötväcka |
| Färg | Grafitgrå |
| Material | Metall, Plast |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|