FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Festdags för fåglarna! Den här hållaren för burkar med jordnötssmör för fåglar består av tre delar som man enkelt sätter ihop: en hållare av tygmaterial, en metallhake och en sittpinne. Sätt i en burk med jordnötssmör och luta dig tillbaka. Det kommer inte att dröja länge förrän de första matgästerna hittar dit.
Det tåliga materialet är vattenavstötande. På undersidan kan man haka på ytterligare hållare genom att hänga den på sittpinnen till den övre hållaren. På det sättet kan man samtidigt bjuda på en rad olika sorters jordnötssmör får fåglar.
Hållaren Malibu för burkar med jordnötssmör finns i flera färger
| Artikelnummer | G-351750119-351760119-351770119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Längd | 170 mm |
| Vikt | 0.028 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Material | Bomull |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|