FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Denna foderautomat är gjord så att man diskret kan iaktta fåglarna ur olika vinklar. Taket är avtagbart så att foderhuset lätt kan fyllas på. Mellan fågelbordet och det genomskinliga plexiglasröret och botten på huset finns ett mellanrum som gör att det alltid finns lika mycket mat på bordet.
| Artikelnummer | 930180119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Längd | 270 mm |
| Vikt | 1.37 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Blåmes, Talgoxe, Tofsmes, Stjärtmes, Gråsparv, Pilfink, Rödhake, Bofink, Grönfink, Steglits, Stare, Grönsiska, Nötväcka |
| Färg | Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%), Plast |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|