FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Som namnet visar handlar det om matning direkt på fönstret! Fågelbordet Bordeaux är av plexiglas (ett konstmaterial av polykarbonat), och har fyra rejäla sugkoppar, som gör det enkelt att sätta fast dem på fönsterglaset. Eftersom fågelborden är helt genomskinliga kan man se fåglarna riktigt nära, och från alla sidor.
| Artikelnummer | 311950119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 150 mm |
| Vikt | 0.095 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Pilfink |
| Färg | Transparent |
| Material | Plast |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|