FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Fröblandningar är en favorit hos många olika fåglar och kan erbjudas året runt. Denna återvinningsbara plastmatare har perfekt storlek för små händer och är enkel att öppna. Fyll helt enkelt mataren med frön av hög kvalitet, klicka fast locket igen och häng upp den i trädgården nära träd eller buskar för att ge fåglarna skydd. Håll koll på mataren och se vilka fåglar som kommer på besök!
Vi rekommenderar att använda denna matare tillsammans med vår Fink- och Sparvblandning, full av smakrika och näringsrika ingredienser som trädgårdens fåglar älskar.
Frön säljs separat.
| Artikelnummer | 300470119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 160 mm |
| Höjd | 198 mm |
| Längd | 85 mm |
| Vikt | 0.08 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Blåmes, Talgoxe, Svartmes, Tofsmes, Entita, Stjärtmes, Pilfink, Gråsparv |
| Färg | Grön |
| Material | Plast, Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|