FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Foderautomat Defender av metall är tuffa och hållbara. Med hjälp av de enkla men mycket effektiva sittringarna kan fåglarna äta i sin naturliga position. Mataren är konstruerad av korrosionsbeständig massiv metall. Röret är tillverkat av UV-stabiliserat polykarbonat, som inte kommer att försämras när de utsätts för solljus.
Observera: Måtten nedan inkluderar handtaget.
| Artikelnummer | 310300120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Längd | 80 mm |
| Vikt | 0.268 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Blåmes, Talgoxe, Tofsmes, Stjärtmes, Gråsparv, Pilfink, Rödhake, Bofink, Grönfink, Stare, Nötväcka |
| Färg | Grön |
| Material | Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|