FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att ditt besök på vår webbplats ska fungera smidigt, från att komma ihåg dina preferenser till att visa rätt fågelholk.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
| Artikelnummer | 820930120 |
|---|---|
| Varumärke | Buzzy Bio Organic |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 153 mm |
| Längd | 5 mm |
| Vikt | 0.003 kg |
| Perenn | Nej |
| Planterings månader | Mars, April, Maj, Juni |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|