FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Bjud fåglarna på bomaterial i den här praktiska hållaren. Den här ovanliga keramikhållaren i form av ett äpple passar bra i vilken trädgård som helst. Häng t.ex. upp den i ett träd och se hur fåglarna gör täta turer dit för att hämta material till sina bon. Äpplet har en stabil upphängningsögla.
Behållaren är inte frostbeständig.
Utan bomaterial.
| Artikelnummer | 343500119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 130 mm |
| Höjd | 146 mm |
| Längd | 138 mm |
| Vikt | 0.371 kg |
| Färg | Rosa, Brun |
| Material | Keramik |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|