FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Den här kökshandduken av 100 % bomull har en bild av en kungsfiskare, som är tecknad av Myrte.
År 2008 började Myrte med att teckna en kungsfiskare och sedan har hon inte kunnat sluta med att rita djur. Hon har älskat djuren sedan sin barndom och det märks i hennes avbildningar. Efterhand har denna holländska konstnär utvecklats till en mycket känd naturkonstnär, med en alldeles unik stil.
På vår webbplats finns fler produkter med design av Myrte.
| Artikelnummer | 979780120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 470 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 3 mm |
| Vikt | 0.095 kg |
| Färg | Olika/flerfärgade |
| Material | Bomull |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|