FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att ditt besök på vår webbplats ska fungera smidigt, från att komma ihåg dina preferenser till att visa rätt fågelholk.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Denna dekorativa hängare med dekoration av fåglar på sidorna, finns i 2 storlekar.
| Artikelnummer | 350570120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 235 mm |
| Höjd | 285 mm |
| Längd | 10 mm |
| Vikt | 0.12 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Grön |
| Material | Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|