FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Om man har en egen spade blir det fart i trädgården. För barnen är det en upplevelse att få hjälpa till med grävandet i landen eller i sandlådan. Och så mycket man lär sig under tiden!
Barn älskar att leka utomhus. Det är bra för deras utveckling att vara ute i den fria naturen, att hjälpa till i trädgården eller att leta efter skalbaggar i skogen. Det här ger dem erfarenheter som inga dataspel i världen kan tävla med.
| Artikelnummer | 675150190 |
|---|---|
| Varumärke | Kids in the Garden |
| Bredd | 108 mm |
| Höjd | 62 mm |
| Längd | 826 mm |
| Vikt | 0.314 kg |
| Färg | Grön |
| Material | Trä, Metall, FSC®-certifierat trä, FSC-certifierat trä |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|