FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
En skyddsbur över foderstället ger markätarna ytterligare trygghet och möjlighet att äta i lugn och ro. Ytterligare en fördel med skyddsburar är att maten inte äts upp av större, hungriga fåglar. Skyddsburen Midi är lätt att montera och håller småfåglarnas konkurrenter ute. Maskstorlek 3,5 x 6,5 cm.
Fågelbord ingår ej.
| Artikelnummer | 945000119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 580 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Längd | 580 mm |
| Vikt | 3.981 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Bofink, Grönfink |
| Färg | Grön |
| Material | Pulverlackerad metall, Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|