FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att ditt besök på vår webbplats ska fungera smidigt, från att komma ihåg dina preferenser till att visa rätt fågelholk.
Varukorg
| Artikelnummer | 938540119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 277 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Längd | 54 mm |
| Vikt | 1.345 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Vit |
| Material | Keramik, Porslin |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|