FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
En prydlig matskål där man kan erbjuda olika sorters foder, beroende på vilka fåglar som finns i trädgården. Häng upp den enkelt i ett träd eller på någon annan bra plats! Nu blir det extra roligt att mata fåglar. Stabil upphängningsögla av ståltråd ingår.
Keramikserien Vierno omfattar flera andra produkter, som alla har samma vackra naturliga färg.
Observera att det kan förekomma variationer i både form och färg på grund av att produkten är keramisk.
| Artikelnummer | 343520119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Längd | 110 mm |
| Vikt | 0.51 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Bofink, Grönfink, Stare, Pilfink, Svartmes, Tofsmes, Steglits, Grönsiska |
| Färg | Blå |
| Material | Keramik |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|