FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Ange din e-postadress för avisering.
En grön kratta för barn, med trähandtag. Passar från 3 års ålder, då barnen gärna vill vara med och hjälpa till. Barn älskar att leka utomhus. Det är bra för deras utveckling att vara ute i den fria naturen, att hjälpa till i trädgården eller att leta efter skalbaggar i skogen. Det här ger dem erfarenheter som inga dataspel i världen kan tävla med.
| Artikelnummer | 675140190 |
|---|---|
| Varumärke | Kids in the Garden |
| Bredd | 182 mm |
| Höjd | 78 mm |
| Längd | 819 mm |
| Vikt | 0.333 kg |
| Färg | Grön |
| Material | Trä, Metall, FSC®-certifierat trä |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|