FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Den här eleganta hållaren passar till båda våra högklassiga produkter med energirik fågelmat: burkarna med jordnötssmör och Twist & Feed. Vårt jordnötssmör är extra kaloririkt och innehåller inget salt och är därför idealiskt för fåglarna. Vårt foder Twist & Feed, är också fullt av energirika läckerbitar som fåglarna uppskattar. Båda produkterna tillverkas i vår egen fabrik.
Sätt bara fast hållaren på en vägg, i ett träd eller på annat underlag och skjut in burken utan lock. Observera att hållaren levereras utan jordnötssmör.
| Artikelnummer | 350250119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Längd | 125 mm |
| Vikt | 0.44 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Koltrast, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Gärdsmyg, Bofink, Större hackspett, Stare, Nötväcka, Trädkrypare, Svartmes, Stjärtmes, Entita, Entita, Tofsmes, Pilfink, Grönfink |
| Färg | Grafitgrå |
| Material | Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|