FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Den här moderna fågelmataren är tillverkad av återvunnet material från plastflaskor och kan kombineras med våra näringsrika jordnötter.
För att fylla på mataren trycker du helt enkelt på knapparna på vardera sida för att frigöra locket och handtaget, och sedan lossa det från mataren. Tack vare sin kompakta design är den lämplig för alla typer av trädgårdar och utomhusområden.
Denna lättanvända matare ingår i ett sortiment som även innehåller en talgbollshållare och en frötautomat. Vi älskar den här miljömedvetna serien och hoppas att du också gör det!
| Artikelnummer | 351880119 |
|---|---|
| Varumärke | SingingFriend |
| Bredd | 66 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Längd | 65 mm |
| Vikt | 0.14 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Grön, Grå |
| Material | Plast, Avfall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|