FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Här kan du samla och titta på dina mest spännande fynd från skogen, ängen eller stranden. De inbyggda förstoringsglasen i de 7 facken gör det lättare att se allt. Förstoringsgrad: 7x (stora facket), 5x (mellanstora facken) och 2x ( små facken).
Tillverkad av bokträ, trälister och akryl.
| Artikelnummer | 973290119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 108 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 52 mm |
| Vikt | 0.133 kg |
| Färg | Brun |
| Material | Trä |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|