FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Det finns alltid plats för att hänga upp fågelbordet Nantes, från ett träd eller med ett stång. Matskålen har en tapp som taket fästs på. Taket är justerbart längs denna tapp. Du bestämmer hur mycket utrymme du lämnar mellan foderbunken och taket. Cirka 10 cm är det mest idealiska avståndet för småfåglar.
Detta utfodringssystem är lämpligt för olika fågelrön. Polykarbonatet är lätt och snabbt att rengöra. Dessutom missfärgas inte denna plast. Du kommer säkert att njuta av det i många år framöver.
| Artikelnummer | 311960119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 295 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Längd | 295 mm |
| Vikt | 0.415 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Transparent |
| Material | Plast |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|