FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Denna unika fågelmatare har en enkel och effektiv konstruktion och gör det möjligt att se fåglarna på riktigt nära håll. De båda nedre sugpropparna håller en aluminiumstav på plats, medan den övre, som håller upphängningssnöret ser till att stabiliteten är perfekt.
På haken kan flera typer av foder och fodersystem sättas fast, t.ex. energikakor (500 el 1000 ml), stora talgbollar med upphängningssnöre eller korgen till talgbollar, ja till och med små foderautomater eller energiblockhållare.
BirdSwing håller upp till 1,5 kg.
| Artikelnummer | 350450119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 102 mm |
| Höjd | 352 mm |
| Längd | 36 mm |
| Vikt | 0.05 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|