FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att ditt besök på vår webbplats ska fungera smidigt, från att komma ihåg dina preferenser till att visa rätt fågelholk.
Varukorg
Foderautomat Challenger är utformad för att motstå olika väder och tillverkad av UV-stabiliserat polykarbonat. Denna matare kan plockas isär för enkel rengöring.
| Artikelnummer | 310200120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 92 mm |
| Höjd | 94 mm |
| Längd | 588 mm |
| Vikt | 0.38 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Blåmes, Talgoxe, Tofsmes, Stjärtmes, Gråsparv, Pilfink, Rödhake, Bofink, Grönfink, Stare, Nötväcka |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|