FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Den specialdesignade Triple jordnötssmörhållaren gör det enkelt, snabbt och rent att mata trädgårdens fåglar. Tre burkar sätts i på nolltid – perfekt när du har ont om tid. Inte konstigt att den här hållaren är en favorit hos både våra kunder och fåglarna själva. Fåglarna älskar denna näringsrika godsak så mycket att de tömmer burkarna helt. Ofta väntar de ivrigt på att nästa ska öppnas. Deras entusiasm går inte att ta miste på när de pickar i sig varje smula.
| Artikelnummer | 351690119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 230 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 170 mm |
| Vikt | 0.83 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Blåmes, Talgoxe, Svartmes, Tofsmes, Entita, Entita, Stjärtmes, Nötväcka, Större hackspett |
| Färg | Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%) |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|