FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Fågelmataren Columbus för äpplen är tillverkad av björkstam. Baken sitter kvar runtom och ger hållaren ett vackert naturnära utseende. Dra enkelt ut metallpiggen i sidan och stick den genom ett äpple eller en talgboll och skut sedan in den igen. Häng upp hållaren på ett lugnt ställe i trädgården och njut av att se fåglarna kalasa.
| Artikelnummer | 930670119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 30 mm |
| Vikt | 0.335 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%) |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|