FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
De här tallkottarna är en riktig festmåltid för fåglarna. De är proppfulla med kaloririka ingredienser: talg, solrosfrön och olika sädesslag och fröer. Fåglarna är enormt förtjusta i dem och dessutom erbjuder de här tallkottarna (som förresten är riktiga) ett bra grepp för fåglarna att hålla sig fast i medan de äter.
En läckerbit för fåglarna och ett trevligt tillskott i trädgården.
Vikt ca 300 g
| Artikelnummer | 102380120 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 100 mm |
| Vikt | 0.285 kg |
| Huvudingredienser | Vete, Havre, Majs, Sorghum (röd dari), Bifftalg, Svarta solrosfrön, Randiga solrosfrön, Solroshjärtan, Hirs, Jordnötter, Rapeseed Oil |
| Lämplig för | Klar att hänga |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|