FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Anledningen till att Vivaras fågelholkar av trä är av sådan hög kvalitet, är att de är omsorgsfullt arbetade. Träet är alltid då detta är möjligt, minst 18 mm tjockt och måtten är naturligtvis satta för att passa fåglarna bäst. Dessutom är de utvecklade av holländska fågelskyddsexperter.
| Artikelnummer | 909750119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 230 mm |
| Höjd | 277 mm |
| Längd | 188 mm |
| Vikt | 1.49 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Talgoxe, Gråsparv, Nötväcka, Svartvit flugsnappare |
| Färg | Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%) |
| Hålstorlek | 32mm |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|