FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Fågelholk San Diego har ett ingångshål på 32 mm högt uppe på holken. Eftersom ingångshålet är överst, har rovdjur svårare att nå in.
| Artikelnummer | 905600119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 142 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Längd | 161 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Talgoxe, Gråsparv, Nötväcka, Svartvit flugsnappare |
| Färg | Olika/flerfärgade |
| Material | Trä (FSC® 100%) |
| Hålstorlek | 32mm |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|