FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Denna fågelholk har designats med öppen front och i större storlek för att passa koltrastar men du kan upptäcka att både rödhakar och gärdsmygar attraheras av den.
| Artikelnummer | 905100119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 447 mm |
| Höjd | 218 mm |
| Längd | 245 mm |
| Vikt | 1.397 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Rödhake, Gärdsmyg, Koltrast, Taltrast, Grå flugsnappare |
| Färg | Grön, Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%) |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|