FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Dessa fågelholkar av björkstammar är så naturnära att de helt smälter in i de naturliga omgivningarna. Det här är häckningsplatser som fåglarna verkligen uppskattar. Eftersom det handlar om en naturlig produkt kan det finnas små avvikelser när det gäller måtten.
| Artikelnummer | 905230119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 185 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 230 mm |
| Vikt | 1.95 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Rödhake, Gärdsmyg, Koltrast, Taltrast, Grå flugsnappare |
| Färg | Brun |
| Material | Trä (FSC® 100%), Björk |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|