FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
Varukorg
Framför allt fröätare har stort behov av vatten eftersom deras föda är så torr. Fågelbadet Vierno Tagine är ett snyggt tillskott i trädgården och en idealisk vattenskål för fåglarna. Keramikserien Vierno omfattar flera andra produkter, som alla har samma vackra naturliga färg. Stabil upphängningsögla av ståltråd.
Är inte frostbeständig.
| Artikelnummer | 343570119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Längd | 190 mm |
| Vikt | 0.645 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Färg | Blå, Grön |
| Material | Keramik |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|