FÅGLAR ÄLSKAR FRÖN...
VI ÄLSKAR COOKIES
Vi använder cookies för att göra ditt besök på vår webbplats så smidigt som möjligt. Från att komma ihåg dina preferenser till att visa dig rätt fågelholk.
Nödvändiga cookies och integritetsvänliga analytiska cookies säkerställer att Vivara-webbshoppen fungerar tillförlitligt, säkert och snabbt, samt gör det möjligt för oss att mäta kvaliteten. Dessa cookies är alltid aktiverade. Om du väljer Acceptera alla använder vi även analytiska cookies, marknadsföringscookies och personaliseringscookies. I samband med detta behandlar vi personuppgifter, såsom IP-adress/cookie-ID samt klick- och surfbeteende, och vi kan dela dessa med utvalda (10) partners (se partnerlistan). Du kan när som helst ändra ditt samtycke i vår cookiepolicy, som du även hittar via länken ”Cookies” längst ned på sidan. Mer information: cookiepolicy och integritetspolicy.
🪻 Högsäsongserbjudanden: Spara upp till 150 kr
Varukorg
Vi rekommenderar Fågelbadet Vierno, som är både vacker och praktisk. Fåglarna slår sig ner på kanten för att dricka och de mindre arterna kan till och med bada i den.
OBS: Denna produkt är tillverkad av keramik och därför kan små variationer i form och färg förekomma. Keramik är inte frostbeständigt och bör tas in om det blir frost!
| Artikelnummer | 343540119 |
|---|---|
| Varumärke | CJ Wildlife |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 123 mm |
| Vikt | 0.587 kg |
| Lämpligt djurliv | Fågel |
| Lämplig för | Gråsparv, Talgoxe, Blåmes, Rödhake, Bofink, Pilfink, Svartmes, Tofsmes, Stjärtmes, Entita, Entita, Steglits |
| Färg | Blå, Grön |
| Material | Keramik |
| Cookienamn | Typ | Upphör | Beskrivning |
|---|